Organizacja targów motoryzacyjnych – poznaj branżę osobiście

ogólnopolska agencja hostess

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek pasję czy zainteresowania, prędzej czy później będzie szukała możliwości do pogłębiania swojej wiedzy oraz poszerzania grona znajomych z podobnymi do nas upodobaniami. Branża motoryzacyjna zrzesza miliony osób na całym świecie, a grono pasjonatów przeróżnych samochodów w Polsce stale rośnie.

Wszelakie targi motoryzacyjne są to wydarzenia organizowane specjalnie dla ludzi, których łączy zainteresowanie samochodami i różnymi zagadnieniami z tym związanymi. Jest to również idealny moment i miejsce dla firm z branży. Właśnie wtedy mogą zaprezentować swoją ofertę oraz możliwości, tym samym zachęcić do skorzystania ze swoich usług. Zainteresowanie potencjalnych odbiorców to również istotny punkt targów. Dla klientów to również świetna okazja do dowiedzenia się o aktualnościach, nowych rozwiązaniach itd. Targi motoryzacyjne łączą przyjemne z pożytecznym- pozwalają na dobrą zabawę oraz dostarczają porcję solidnej wiedzy. Organizacja wydarzenia tego typu to nie lada gratka.  Wie o tym każdy podwykonawca- fotograf, osoba odpowiedzialna za jedzenie i napoje, ogólnopolska agencja hostess i wiele innych.

ogólnopolska agencja hostess motoryzacja

Targi branżowe

Na początku warto postawić sobie pytanie- czy targi branżowe są dedykowane wyłącznie dla entuzjastów danego zagadnienia? Dlaczego warto jest wybierać się na wydarzenia tego typu?

Targi branżowe podbijają rynek oraz serca Polaków i są dedykowane nie tylko pasjonatom. Kto z nas nie słyszał o wydarzeniach ślubnych, gastronomicznych czy właśnie motoryzacyjnych? To idealny moment dla wystawców na bezpośredni kontakt z klientem. Dlatego tak ważna jest odpowiednia organizacja eventu tego typu.

W targach zazwyczaj biorą udział firmy i przedsiębiorstwa, które można zaliczyć do jednej z kilku kategorii. Są to: firmy dopiero wchodzące na rynek, posiadające ugruntowaną pozycję oraz te, które planują wprowadzić nowy produkt lub usługę. Bezpośrednie uczestnictwo w wydarzeniu pozwala klientom na przeżycie doświadczeń na własnej skórze, nie tylko za pośrednictwem mediów czy reklamy. Zazwyczaj, o komfort odwiedzających dbają hostessy oraz agencja hostess – Poznań, Kielce, Warszawa czy Wrocław- wszędzie tam, gdzie motoryzacja, muszą pojawić się piękne kobiety. W organizacji takiego wydarzenia warto jest postawić na kompetentną oraz odpowiednią obsługę, która przykuje uwagę wyglądem i zaciekawi klientów rzetelną wiedzą.

ogólnopolska agencja hostess targi

Targi motoryzacyjne 3TM Gdańsk

Przykładem wydarzenia tego typu są targi motoryzacyjne 3TM, które odbywają się w Gdańsku. Ich pomysłodawcą jest właściciel agencji reklamowej- Wojciech Stybor. Organizację wydarzenia tego typu zaczął od zebrania grupy przedsiębiorców, którzy podobnie jak on są pasjonatami motoryzacji. Postanowili oni stworzyć wydarzenie, które będzie zrzeszać miłośników samochodów, będzie areną do wymieniania się poglądami i inspiracjami oraz pozwoli na znaczne poszerzanie wiedzy motoryzacyjnej. W pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 7 tysięcy osób i z roku na rok zainteresowanie wciąż rosło. Obecnie 3TM jest największą imprezą tego typu w północnej części Polski. Targi odbywają się w obiekcie Amber Expo, który ma ponad 12000 m2. Odwiedzający mogą obejrzeć i porównać wszystkie dostępne na naszym rynku marki oraz modele samochodów.

ogólnopolska agencja hostess  targi

Ogólnopolska agencja hostess o targach motoryzacyjnych

Nieodłącznym elementem targów motoryzacyjnych są piękne kobiety, które po pierwsze promują ofertę danej marki a po drugie posiadają odpowiednią wiedzę na dany temat.

Oczywiście, kompleksową obsługę zapewnia ogólnopolska agencja hostess lub jej lokalne oddziały, która starannie dobiera odpowiednie kandydatki.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *